Reality i60

i60.cz

Prodej nemovitosti s NEXT REALITY

Jsme česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o klienty a profesionální servis. Můžeme vám zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti s námi bude hračka.

realitni sluzby 1
prodejte nemovitost s profesionaly 2

Prodejte nemovitost s profesionály

Velké množství seniorů se ročně stane oběťmi realitních šmejdů. Často lidi z této věkové skupiny připraví o střechu nad hlavou jejich rodinní příslušníci.

Není tak divu, že se mnoho z nich bojí uskutečnit realitní transakci, aby nepřišli o svou nemovitost či peníze.

S námi se bát nemusíte, máme více než 16 let zkušeností a spoustu spokojených klinetů. Jsme na vaší straně.

Ručíme za bezpečné realitní služby

Za dobu našeho působení na trhu víme, že žádný obchodní případ nebyl stejný jako ten předtím. 

Na začátku vybere makléř vhodnou strategii pro prodej vaší nemovitosti a pak už vás bude pouze informovat o průběhu nabízení a následně prodeje. Pro spoustu z nás je čas ta z nejcennějších komodit. 

Nechte tedy starosti s prodejem na nás a budete spokojeni. 

bezpecne realitni sluzby 1

Prezentace a propagace

Vaše nemovitost bude profesionálně nafocena s ohledem na nejmodernější technologické trendy a poté umístěna na největší a nejznámější inzertní servery v ČR.

Maximální cena a servis

Zvolíme postup, na základě kterého vaši nemovitost prodáme v danou chvíli za maximální možnou cenu, včetně kompletního servisu.

Rychlost prodeje

Ročně prodáme tisíce nemovitostí ve všech regionech ČR, máme nastavené procesy tak, abychom byli při prodeji maximálně efektivní a přinesli našim klientům finanční prostředky v co nejkratším čase.

Výkupy nemovitostí

Získejte hotovost do 48 hodin. Ušetříte čas a starosti a získané peníze můžete ihned použít. Nemovitosti vykupujeme až do výše 85 % tržní ceny. Poradíme si i s problémovými nemovitostmi. Zajistíme právní servis, vše kolem katastru nemovitostí, převodu médií i daní.

Financování bydlení

Zajištění finančních prostředků pro kupující patří mezi základní služby moderní realitní kanceláře. U nás vše vyřídíte pohodlně pod jednou střechou. Nabídneme vám výběr z největších hypotéčních bank na trhu, nastavíme vám podmínky přesně dle vašich možností.

Družstevní bydlení

Pořiďte si nemovitost družstevním financováním, bez nutnosti prokazování příjmů. Délku splácení můžete navíc nastavit až na 35 let a to v jakémkoliv věku. Samozřejmostí je převod do osobního vlastnictví, kdykoliv se sami rozhodnete. Jen s námi si po pořízení družstevního bydlení můžete říct CHYTŘE BYDLÍM.

Jak probíhá prodej nemovitosti

Poskytujeme kompletní službu pod jednou střechou. 

Od úvodního nacenění, určení prodejní ceny a vhodné prodejní strategie, případné úpravy nemovitosti, profesionální fotografie, přes prezentaci zakázky na všech hlavních realitních serverech, prohlídky nemovitosti, rezervaci, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a zajištění finančních prostředků na nákup, až po předání nemovitosti včetně převodu energií. 

To vše maximálně profesionálně a v souladu s pravidly zákona o realitním zprostředkování.

 
jak probiha prodej nemovitosti 1

Analýza a stanovení prodejní ceny

Nastavení prodejní strategie a příprava prodeje

Inzerce a nabídka zájemcům

Prohlídky, rezervace a podpis smluv

Předání nemovitosti

Ocenění nemovitosti

Vyplněním krátkého formuláře zjistíte zdarma jaká je tržní hodnota vaší nemovitosti.