nabízíme

Prodej nemovitosti

Rozhodli jste se prodat chatu a chcete mít jistotu, že při prodeji získáte maximální možnou cenu a kupující vás nenapálí. Pomůžeme vám s prodejem nemovitostí tak, aby převod nemovitosti a finančních prostředků proběhl rychle a se zárukami, tedy bez komplikací.

Jak postupovat?

Vyplníte formulář se základními údaji o vás a o vaší nemovitosti. Na základě vyplněného formuláře vás bude mailem/telefonicky kontaktovat zástupce i60 Reality, se kterým zkonzultujete základní informace o nemovitosti a kontrole příslušných dokladů.

  1. Na základě podkladů z katastru nemovitostí (tzv. list vlastnictví a snímek katastrální mapy) a případě dalších dokumentů překontrolujeme, zda lze Vaši nemovitost nabídnout k okamžitému prodeji, tedy že se na ni například nevztahuje zástavní právo, nařízené exekuce, věcné břemeno, nemá spoluvlastníky apod. V opačném případě jsme připraveni poradit, jakým způsobem postupovat, aby konkrétní omezení vlastnického práva bylo odstraněno.
  2. Stanovení a maximalizace prodejní ceny - na základě cenových map, cen v dané lokalitě, oficiálního odhadu nemovitosti i Vámi požadovanou rychlost prodeje navrhneme optimální prodejní cenu.
  3. Uzavřeme smlouvu o zprostředkování prodeje nemovitosti.
  4. Navrhneme realitní marketing – prezentaci prodávané nemovitosti na nejvýznamnějších realitních serverech.
  5. Prohlídky nemovitostí. Dohodneme se na prezentaci nemovitosti potenciálním kupcům.
  6. Zajistíme smluvní dokumentaci pro prodej nemovitosti a související právní úkony.
  7. Zajistíme nezbytné kroky související s prodejem jako je advokátní úschova a provedení vkladu vlastnického práva na Katastrálním úřadu.
  8. Zajistíme originál nového výpisu z katastru nemovitostí, kde již bude vlastníkem převáděné nemovitosti.
  9. Připravíme předávací protokol.

FORMULÁŘ – poptávka realitní služby

*
*
*
*
SouborStav